top of page

NÁŠ PRÍBEH

ZOSTAŤ SAMA SEBOU, ALE MAŤ SPOLOČNÚ CESTU

1000040459.jpg
Top 12 PANTONE© Colors 2018 iPhone Wallpaper Collection _ Preppy Wallpapers.jpeg
1000040462.jpg
beige wallpaper! ⋆ ˚。⋆୨୧˚.jpeg

Nájdi stratené...nájdi seba

Vždy som chcela zostať sama sebou, aj keď ma tlačili do rôznych predstáv o tom, ako by som sa mala a nemala správať, hýbať, dýchať....ŽIŤ. V tomto je yoga svet krásny, lebo necháva priestor pre tvoje JA...pre tvoje skutočné ja.

Ahoj, volám sa Zuzana, ale celý yogový svet ma volá PIÑA...PIÑA YOGA.  Založila som značku AEYA práve pre ženy, ktoré sa chcú cítiť pohodlne v každej jednej situácii a nehľadajú kompromisy a dôvody ako to nejde.  

AEYA uchováva v sebe identitu každej jednej z vás. Každá jedna ako samohláska, ale spolu celok ako jednota. Existuje islandské slovo "jaeja" ...je nepreložiteľné a môže znamenať čokoľvek podľa situácie a tónu. A taká je presne AEYA. Nechcem sa stratiť v preklade...chcem si vytvoriť svoj vlastný príbeh. 

Dizajn aj výroba je celá lokálna a dbáme na tú najvyššiu kvalitu. Všetko do poslednej nitky si šijeme, štrikujeme a dávame do toho celé svoje srdce. Chceme, aby si cítila, že si výnimočná, a že si pre nás vždy čislo jedna. Tvoja osobná samohláska...tvoja osobná značka...

TVOJE OSOBNÉ JA. TVOJA AEYA.

bottom of page